Tło

09 VI 2024

X Niedziela zwykła

Wystawienie Najświętszego Sakramentu dziś od godz. 15.00. Po odmówieniu Koronki do Miłosierdzia Bożego adoracja w ciszy do nabożeństwa czerwcowego o godz. 16.50. Adoracja w tygodniu codziennie od godz. 17.30 w ciszy. Nabożeństwo czerwcowe w tygodniu będzie od godz. 17.50 a w środę i sobotę po odmówionym różańcu od godz. 17.30.

Przeżywamy nowennę przed beatyfikacją Czcigodnego Sługi Bożego księdza Michała Rapacza. Chcemy do tego wydarzenia jak najlepiej się przygotować. Prosimy Boga, aby zbliżajaca sie beatyfikacja wydała błogosławione owoce w życiu każdego z nas. Dlatego zachęcamy do wspólnej modlitwy w czasie wieczornych nabożeństw. Będziemy modlić się, by cechy, którymi promieniował sługa Boży ks. Michał Rapacz rozkwitały w naszym życiu. Polecaliśmy już sprawy modlitwy, powołań, radości. Dziś modlimy się za rodziny a w kolejnych dniach będziemy prosić Boga, by rozkwitały w nas: odwaga, postawa służby, zawierzenie się Bogu, pochylimy się nad cierpieniem oraz świętością.

Dziś zakończył się pierwszy etap spotkań domowego kościoła, po którym można jeszcze dołączyć do kręgu rodzin. Zapraszamy rodziny, które pragną żyć w zjednoczeniu z Chrystusem, umocnić się we wzajemnej miłości, by dołączyły i skontaktowały się z ks. Proboszczem, by od września rozpocząć nowy rok formacji.

Msza św. "Młodzi duchem" o godz. 19.00. Na Mszę św. przychodzą szczególnie kandydaci do Bierzmowania

W nadchodzącym tygodniu

Wspomnienie św. Barnaby, apostoła.

Wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła.

Wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

Sobota

Wielkie wydarzenie - beatyfikacja sługi Bożego ks. Michała Rapacza o godz. 11.00 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach.

Niedziela

W przyszłą niedzielę o godz.16.00 odprawimy nabożeństwo fatimskie. Maryja w wizerunku Matki Bożej Fatimskiej wita każdego z nas w naszej świątyni i ogarnia swoim sercem. My też okażmy serce i weźmy udział w tym nabożeństwie. Nie zapomnijmy o strojach krakowskich.
Także w przyszłą niedzielę będzie "Marsz dla życia i rodziny" w Krakowie . Wyruszy on z placu Matejki o godz. 11.30. Zachęcamy do udziału, by zamanifestować miłość i troskę o dzieci poczęte i o rodzinę.

Ponadto

Już dziś serdecznie zapraszamy dzieci z rodzicami na piknik organizowany na terenie naszej parafii. Piknik będzie w niedzielę 23 czerwca od godz. 15-tej.

Bóg zapłać za ofiary na porządkowanie kościoła.
W nadchodzącym tygodniu prosimy o złożenie ofiar mieszkańców Garlicy Murowanej: ul. Garlicka nr 77 - 110 oraz ul. Dolomitowa

• Niedziele i święta
  • Dni powszednie
  • Święta zniesione

• Wtorek
  • Czwartek
  • Sobota

Zwiedzanie Kościoła

Odbywa się po wcześniejszym telefonicznym umówieniu z przewodnikiem.

• I PIĄTKI MIESIĄCA
  • SOBOTA:
    09.00-11.00
  • NIEDZIELA:
    9.00-9:45

• Kontakt: 12-285-03-21 (plebania)